Nasi sponsorzy

Miasto Gdynia

Gdynia jest miastem, które wspiera sport i młodzież. Gmina Miasta Gdynia dofinansowuje sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w naszym klubie nieprzerwanie od 2004 roku. Każdego roku miasto wdraża setki różnorodnych projektów pozwalających czerpać radość ze sportu tysiącom mieszkańców. Organizuje imprezy, które skupiają rzesze fanów aktywności fizycznej oraz sukcesywnie rozbudowuje miejską infrastrukturę tworząc estetyczną i funkcjonalną przestrzeń dla uprawiania sportu przez amatorów i profesjonalistów.

NMD Industrial Automation Distribution

Firma NMD Industrial Automation Distribution jest dystrybutorem komponentów i systemów w branży automatyki przemysłowej, komponentów zasilania NN oraz napędów i silników. Firma posiada spore doświadczenie oraz duże grono zadowolonych klientów, jest obecna na rynku od 2012 roku.

Metab

Metab jest firmą załążoną w 1990 roku przez Andrzeja Bagińskiego. W tej chwili firma zajmuje się produkcją i spawalnictwem części stalowych oraz aluminiowych. Działa z powodzeniem na rynkach skandynawskich i niemieckim.

MS Apartments

MS Apartments to duża sieć komfortowych apartamentów na wynajem krótko i długoterminowy. Apartamenty zlokalizowane są w całej Polsce a także w słonecznej Hiszpanii. MS Apartments ceni sobie stałych klientów, dla których zawsze mają przygotowane dogodne warunki oraz okazjonalne rabaty.

Port Gdynia

Port Gdynia jest nowoczesnym portem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze ładunków drobnicowych. Gdyński port jest ważnym ogniwem VI Korytarza Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T.

gdynia sport