Awans do Finałów Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodziczek

Ola Woźniak i Wiktoria Śmigiel zagrają w Finałach Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej!

W dniach 22-23 czerwca rywalizowaliśmy w turnieju Półfinałowym MP Młodziczek w Jankowie Przygodzkim, gdzie do walki przystąpiło 15 par.

Pierwszego dnia turnieju Ola i Wiktoria w drodze po awans wygrały kolejno 3 mecze nie tracąc przy tym seta. W pokonanym polu zostawiły kolejno:
2:0 (17, 7)- Nagórska/Kubiś (Pałac Bydgoszcz)
2:0 (20, 20)- Kuzio/Waszajło (KPS Czaplinek)
2:0 (12, 15)- Kędziora/Ziętkiewicz (Szamotuły).

Mniej szczęścia miały Kinga Gużyńska i Nicole Rogalska, które zawody zakończyły odnotowując dwa zwycięstwa i dwie porażki, kończąc swój udział na bardzo dobrym 7 miejscu.
Wyniki:
2:1 (-16, 10, 5)- Jankowiak/Mazek (Węgorzewo)
0:2 (-12, -7)- Szewczyk/Rataj (Janków Przygodzki)
2:0 (13, 17)- Ziółkowska/Jasionowicz (Spartakus Lniano)
1:2 (-17, 18, -8)- Malinowska/Tuchorska (WTS Włocławek).

W meczu półfinałowym rozgrywanym drugiego dnia Ola i Wiktoria wygrały derby Trójmiasta i zameldowały się w finale turnieju!
2:0 (8, 18) Pawlun/Bazychowska (AS Trefl).

W meczu finałowym po bardzo dobrym pierwszym secie w nasze szeregi wkradła się dekoncentracja. Dziewczyny zaczęły popełniać bardzo proste błędy i po 3 setach musiały uznać wyższość przeciwniczek zajmując 2 miejsce. Gratulacje!
1:2 (11, -12, -13)- Malinowska/Tuchorska (WTS Włocławek).

11-13 lipca walczymy w Mistrzostwach Polski
Trener: Przemysław Surażyński