Kadetki przypieczętowały zwycięstwo w swojej grupie!

⚡️3:1⚡️!!! Takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie, w którym podejmowaliśmy na własnym parkiecie zespół UKS Morena Miastko.
Przed meczem wiedzieliśmy, że wystarczy nam jeden punkt, by utrzymać pozycję lidera grupy i na przerwę świąteczną udać się jako zwycięzca swojej grupy. Jednak założenie było jedno- wygrać!
Mecz rozpoczęliśmy zdecydowanie zaspani ?. Zawodniczki Gdyńskiej Akademii Siatkówki mierząc się z Miastkiem w pierwszej rundzie odnotowały spokojne zwycięstwo 3:0 stale kontrolując sytuację na boisku. Myśląc, że mecz wygra się sam, nasze siatkarki zdziwione walecznością przeciwniczek dały sobie wydrzeć pierwszą odsłonę. Zimny prysznic zadziałał pobudzająco i nasza gra zaczęła wyglądać coraz lepiej z każdym kolejnym setem. Wróciliśmy do dobrej i mocnej zagrywki, która ustawiła nam grę. Cieszy dobra postawa wszystkich zawodniczek, które dostały szansę zaprezentowania się na boisku i w pełni ją wykorzystały. Cel udało się zrealizować ✅.

UKS GAS 3:1 Morena Miastko (22:25, 25:15, 25:15, 25:9)

Z bilansem 9-1 wygrywamy grupę ??!

Każdy dotychczas rozegrany mecz nauczył nas czegoś nowego i z każdym meczem stajemy się lepszym zespołem. W żadnym calu nie przypominamy siebie sprzed roku, kiedy to rozpoczęliśmy wspólną pracę. Wierzymy, że nauka zaprocentuje i w kolejnym etapie rozgrywek będziemy potrafili w pełni wykorzystać potencjał, który mamy.
Przerwa w rozgrywkach ligowych potrwa do 13 stycznia, kiedy to rozegramy dwumecz (sobota i niedziela) z zespołem MTS Kwidzyn, który zajął 2 miejsce w grupie B II ligi kadetek. Zwycięzca zagra w turnieju barażowym o prawo do gry w finale wojewódzkim, w którym czekają już zespoły GKS 2011 Wieżyca Stężyca, oraz UKS Reda Ciechocino.

Skład: Cybulska Izabela, Górska Klaudia, Janowska Klaudia, Zaremba Julia, Sarnowska Aleksandra, Piotrowska Zosia, Murawska Maja, Orzoł Kinga, Konieczna Karolina, Woźniak Julia, Jałocha Julia, Gużyńska Kinga, Szubarga Klaudia (kapitan).
Trener: Surażyński Przemysław.