Rewelacyjne wyniki siatkarek GAS podczas XVIII Pucharu Bałtyku im. W. Klęska w Kołobrzegu

W dniach 28.06-01.07.2018 r. w Kołobrzegu odbył się XVIII Puchar Bałtyku im. W. Klęska. Na młodzieżowy turniej w siatkówce plażowej wybraliśmy się w składzie 3 par w kategorii kadetek i 1 pary w kategorii młodziczek. Przez 3 dni nasze zawodniczki rywalizowały na Kołobrzeskiej plaży w swoich kategoriach wiekowych. Do rozgrywek kadetek zgłosiło się 27, a do młodziczek 19 zespołów! Po wyczerpujących wymianach, zaciętych i pełnych dramatu spotkaniach udało się wyłonić najlepsze duety. Warto podkreślić wysoki poziom turnieju! Do Kołobrzegu zjechały najlepsze młodzieżowe pary z całej Polski!
Klaudia Górska i Julia Jałocha udział w rozgrywkach zakończyły w połowie stawki. Pierwszy wspólny turniej dziewczyn można uznać za udany! Klaudia z Julią rozegrały łącznie 6 meczów, a 3 z nich potrafiły rozstrzygnąć na swoją korzyść!
Klaudia Szubarga i Julia Zaremba do ostatnich piłek liczyły się w grze o najlepszą czwórkę. Dziewczyny zagrały bardzo dobry turniej, w którym mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po rozegraniu 10 spotkań nasze zawodniczki zajęły ostatecznie 5 miejsce w turnieju!
Wiktoria Andrychowicz i Julia Kamerka poradziły sobie najlepiej wśród naszych kadetek. Dziewczyny potrafiły wygrać 6 z rozegranych 9 spotkań zajmując ostatecznie 4 miejsce! Doskonały wynik, brawo!
Julia Woźniak i Klaudia Janowska w kategorii młodziczek mogły cieszyć się z 4 miejsca! Brązowy medal był o krok, można powiedzieć, że zabrakło odrobiny szczęścia. 

Kończymy kolejny świetny turniej. Kolejne sukcesy na naszym koncie! Nasze zawodniczki przez 3 dni trwania turnieju wiele się nauczyły i jesteśmy pewni, że zdobyte doświadczenie pomoże nam pewniej stawiać (te wciąż pierwsze, a jakże śmiałe) plażowe kroki!!! Brawo GAS!
Dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowaną imprezę, widzimy się za rok!

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*