Nasi sponsorzy

Miasto Gdynia

Gdynia jest miastem, które wspiera sport i młodzież. Gmina Miasta Gdynia dofinansowuje sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w naszym klubie nieprzerwanie od 2004 roku. Każdego roku miasto wdraża setki różnorodnych projektów pozwalających czerpać radość ze sportu tysiącom mieszkańców. Organizuje imprezy, które skupiają rzesze fanów aktywności fizycznej oraz sukcesywnie rozbudowuje miejską infrastrukturę tworząc estetyczną i funkcjonalną przestrzeń dla uprawiania sportu przez amatorów i profesjonalistów.

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Głównym zadaniem ministerstwa jest upowszechnianie sportu i promowanie aktywności fizycznej, a także tworzenie warunków dla rozwoju sportu powszechnego, sportu wyczynowego, sportu młodzieżowego i sportu osób z niepełnosprawnościami. Ministerstwo dofinansowuje sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w naszym klubie od roku 2016. W ostatnich latach jest ono inicjatorem wielu programów skierowanych na rozwój sportu młodzieżowego i powszechnego, których jesteśmy beneficjentami.

Fundacja Lotto

Głównym celem statutowym fundacji jest sportu powszechnego i kultury wśród społeczeństwa. Z fundacją współpracujemy od roku 2020 realizując wspólnie program Sportowe Wakacje z Fundacją Lotto.

gdynia sport